KĀRLIS KAZĀKS UN ANETE KOZLOVSKA /
26.novembris plkst. 19.00
26.novembris plkst. 19.00
15
Turpinot koncertsezonu, 26. novembrī ar īpašu koncertu Mujānu Biedrības nama Mansardā viesosies mūziķis Kārlis Kāzāks, kuram pievienosies dziedātāja un pianiste Antete Kozlovska.

Kārlis Kazāks izdevis deviņus solo albumus. Kā mūziķis darbojies arī fondā "Viegli". Visus paša izdotos albumus, kas realizēti disku formātā, nodevis klausītājiem bez atlīdzības, vai kā dāvanu albumu atvēršanas koncertu apmeklētājiem.

Kārlis Kazāks un Anete Kozlovska kopā muzicē jau vairākus gadus. Kā saka pats mūziķis: “Es vienkārši mīlu to, kā viņa piespēlē manās dziesmās”, tieši tāpēc dziedātāja un pianiste Anete Kozlovska ar savu balsi un klavieru skaņām iekrāsojusi jau trīs Kārļa Kazāka izdotos albumus.
Iemūžini Ziemassvētku sajūtas atmiņās
No 24. novembra Mujānu Biedrības Nama mansardā gaidīsim uz privātu fotosesiju Jūsu ģimenes Ziemassvētku kartītei, ģimenes albuma vai bildes formāta Ziemassvētku sajūtām.

Fotosesijas ilgums 45 min., kuras rezultātā saņemsiet 40 - 50 profesionāli apstrādātas fotogrāfijas.

Fotosesijas cena 110 EUR

Ja vēlaties izmantot šo iespēju citā laikā, kā norādīts, sazināmies - info@mujani.lv vai 29829588.

Valters Pūce un Dainis Tenis / 17. decembris plkst. 17.00
17.decembris plkst. 19.00
25
2022. gada 17. decembrī pulksten 17.00 Mujānu biedrības namā Valters Pūce un Dainis
Tenis izpildīs mūziku no koncertprogrammām – “Radīts Latvijā ” un “Bez elektrības!”.
Koncertā tiks iekļautas pasaules populārās un klasiskās mūzikas pērles, kā arī Latvijas dižāko komponistu dziesmu aranžijas čella un klavieru skanējumā. Tās ļaus gremdēties atmiņās par laikiem, kad tika radītas to oriģinālversijas, kā arī saklausīt vēl nedzirdētas noskaņas.
Būs dzirdami pirmatskaņojumi kā arī tādi skaņdarbi kā Mārtiņa Brauna “Dvēselīte”, Zigmara Liepiņa “Kvazimodo dziedājums”, Raimonda Macata “Ziemeļvējā”, Imanta Kalniņa “Apvij
rokas”, Ulda Marhilēviča “Lūgums” “Balāde no izrādes “Šveiks”, Raimonda Paula “Kerijas dziesma”, Ludoviko Einaudi “Una Mattina”, Kamila Sensānsa un Pētera Čaikovska “White
Swan and Black Swan”.
KO DOMĀ SNIEGPĀRSLIŅA? / 18. decembris plkst. 12.00
18.decembris plkst. 12.00
15

Priecājamies, ka pirms šiem Ziemassvētkiem arī mēs varēsim iepriecināt bērnus, viņu vecākus un vecvecākus ar skaistu un ģimenisku koncertu ziemas noskaņās "Ko domā sniegpārsliņa?"

18.decembrī plkst 12:00 koncertceļojumā "Ko domā sniegpārsliņa" vedīs skanīgais soprāns - Annija Putniņa ar instrumentālo grupu (taustiņinstrumenti - Raimonds Petrauskis, sitamie instrumenti - Ernests Mediņš). Muzikālajā ceļojumā Annija Putniņa kopā ar bērniem, viņu vecākiem un vecvecākiem caur dziesmām meklēs atbildes uz jautājumu: “Ko domā sniegpārsliņa?”. Koncertā skanēs latviešu komponistu dziesmas ziemas un Ziemassvētku noskaņās, kā arī dziesmas latviešu un angļu valodā no bērnu mūzikliem un multfilmām.

Click to order
Biļetes pirkuma noformēšana
Total: 
Piekrītu saņemt Mujānu Biedrības nama jaunumus e-pastā
Made on
Tilda