Lielā zāle
Lielā zāle ir plaša, mājīga telpa ar lieliem logiem, skatuves zonu un nelielu aizskatuves telpu, un noteikti ir piemērota gan kāzu svinībām, gan citiem skaistiem un svinīgiem notikumiem. Tāpat nama lielā zāle ir piemērota plašāka formāta konferenču, semināru, sanāksmju un kolektīvu saliedēšanas pasākumu līdz pat 120 cilvēkiem rīkošanai. Savukārt skatuves mākslinieki ir atzinuši, ka nama lielā zāle ir izcili piemērota arī dažādu skatuves mākslas pasākumu norisei.

Lielo zāli iespējams iekārtot atbilstoši konkrēta pasākuma formātam un vajadzībām, kā arī lielajā zālē ir pieejams bezvadu internets, projektors un projektora ekrāns.
Kamīnzāle
Kamīna zāle ir piemērota neliela formāta pasākumiem - gan svinīgākiem (dzimšanas dienas, nelielas kāzas, bērnu dzimšanas dienu svinības), kā arī mazāka formāta sanāksmēm, semināriem, meistarklasēm, kolektīva saliedēšanas pasākumiem līdz 20 cilvēkiem. Kamīna zālē mājīgākai atmosfērai iespējams iekurināt kamīnu.
Kafejnīcas zāle
Kafejnīcas zāle ir piemērota nelielām neformālām sanāksmēm, semināriem, meistarklasēm un kolektīvu saliedēšanas pasākumiem radošā un brīvā atmosfērā. Tāpat kafejnīcas zāle būs piemērota arī ģimeniskām svinībām. Radošai noskaņai kafejnīcas zālē pieejams arī pianīns, ko var izmantot gan muzikālam noformējumam, gan dziedošiem pasākumiem.
Mansards
Mansarda telpas ir mājīgas, gaišas un plašas, piemērotas dažādām mākslinieciskām, radošām izpausmēm, mākslas plenēriem, izstādēm. Tomēr arī mansarda telpās iespējams rīkot seminārus, sapulces, izglītojošus, radošus kolektīvu saliedēšanas pasākumus. Tāpat mansarda telpās noteikti iespējams rīkot arī nelielas kāzu svinības vai citus svinīgus pasākumus nestandarta vidē. No mansarda paveras brīnišķīga ainava uz Mujānu ezeru, kā arī brīvi pieejams Mujānu biedrības nama karoga tornis (skatu tornītis).
Sauna un džakuzi
Namā ir pieejama neliela spa zona ar saunu un džakuzi, taču šī zona klientiem ir pieejama tikai, izmantojot arī citas namā esošās telpas.
Made on
Tilda